Casa Mar E Vida Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Mar E Vida Βίλα Prea με 4 υπνοδωμάτια απέχει 4 χλμ. από την Lagoa Azul και παρέχει πρόσβαση στην εσωτερική αυλή.
Η βίλα με 1 μπάνιο διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στο κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία. Στην κουζίνα επίσης υπάρχουν ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Restaurante da Lu απέχει 14 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα και προσφέρει μεγάλη ποικιλία πιάτων βραζιλιάνικης κουζίνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Rancho do Kite806 χλμ.
- Duna Adventure1403 χλμ.
- Play Kite School598 χλμ.
- Παραλία Prea1180 χλμ.
- Top Jeri1261 χλμ.
- Praia do Prea38 χλμ.
- JERIROUTE 4x4395 χλμ.
- Passeio de bugue a Lagoa de Jijoca3174 χλμ.
- Parador de Laguna Azul4371 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τζερικοακοάρα15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Τζερικοακοάρα από η Casa Mar E Vida Βίλα;
Η Casa Mar E Vida Βίλα απέχει 15 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Τζερικοακοάρα. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Mar E Vida Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Mar E Vida Βίλα αποτελεί 82$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Mar E Vida Βίλα;
Η Casa Mar E Vida Βίλα δέχεται μόνο American Express, Diners Club και Hipercard. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Mar E Vida Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Mar E Vida Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.